شهدای بزرگ ایران در سوریه و عراق

shahid2

شهید سردار اسماعیل حیدری از آمل مازندران

شهدایی که این روزها از سوریه و عراق بسوی خاک مادر می آیند

بزرگترین شهدای تاریخ ایران هستند شهدای در ردیف و بالاتر از شهدای هخامنشی اشکانی و ساسانی که در غربت صدها کیلومتر دور تر از مرز میهن غریبانه جان می دهند

اما عده ای در بیرون و مقداری در داخل در سایت های فارسی زبان ضد ایرانی به این شهدا فحاشی و توهین می کنند. گروهی تجزیه طلب و یا حتی کسانی که آریا آریایی می گویند عکس و گردنبند فروهر بر گردن و پروفایل خود می اندازند اما معلوم نیست این افراد کدام فرهنگ ایرانی و آریایی را نمایندگی می کنند کسانی که هیچ گاه برای میهن گامی بر نداشتند و یک سر سوزن غیرت و شهامت این شهدا که اسلحه می گیرند برای وطن مردانه و عملا می جنگند را ندارند کسانی که با اولین تق ی و توقی فرار می کنند و بی ادبی را سرلوحه خود کردند چطور به خود راه می دهند که شهدای ایران را توهین کنند.

شهدای جنگ ایران و عراق با آن جوانی ها و معصومیت ها یا اون دل پاک ها و البته شاید با دانایی کم و تعصب زیاد بدون آنکه چیزی درباره ایران بدانند اما با این حال با شهادت خود در جهان جاودانه شدند و صد سال دیگر ایران از خون با عزت و کرامت آنها بهره مند خواهد شد. هر چه امروز داریم از خون آنهاست. اما شهدای سوریه و عراق از همان بازمانده های حسرت به دل شهدای جنگ ایران و عراق هستند که دریچه دوباره برای رسیدن به آرزوی خود یافته اند. این افراد بی ادب آیا اگر ایران به طور جدی در معرض یک یورش همانند داعش قرار بگیرد چه مایه از خود نشان میدهند؟ ایا از خارج کشور در حالیکه زبان و قلب آنها آغشته به نفرت و فحش است از مادر و خواهر و ناموس خود دفاع می کنند؟

یا منتظر می مانند همین شهدای ایران، این بی غیرتی را جبران کنند و از مادر و ناموسشان دفاع کنند؟

shaid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *بازگشت به بالا


فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر

  
  job