فحاشی پانترکها به نام ایرانیان

iran

پشت بسیاری از فحاشی های به ظاهر ایرانی ها در فضاهای مجازی پان ترکیست ها هستند!
پانتورک ها بیمارترین انسان های روی زمین هستند انسانهای پر از کینه و نفرت در قلب و بشدت بی هویت و منفور هستند که خود را مغول زاده می دانند و چنگیزخان از مفاخر آنهاست. متاسفانه دولت ایران درباره آنها کاملا بی تفاوت هست و حتی با آنها بازی های سیاسی هم می کنند. سازمان های اطلاعاتی ایران شمالی (جمهوری کذایی آذربایجان) و دولت فاشیستی ترکیه عوامل و مزدوران خود را در ایران تغذیه می کنند. آنها در نهایت نفرت و حسادت و کینه از ایران هستند و با وهابیسم پیوند محرمانه تنگاتنگی دارند. اینها خائن ترین مردمان هستند و هرکه در ایران با این جماعت فاشیست بیمار مماشات کند خودش هم خائن هست. به گفتگوی تلگرامی در پایین در گروه پان ترکها توجه کنید ببنید از چه راه هایی برای بدنام کردن ملت ایران استفاده می کنند. کارهای زیاد دیگری هم انجام می دهند که از قبلا برای ما رصد شده و شناخته شده است.

به این پست دقت کنید تا با حیله های وقیحانه پان ترکیستها بیشتر آشنا شوید…
تصویر متعلق به گفتگوی قوم گرایان پان ترکیست در یک گروه تلگرامی هست که تعدادی از وطن پرستان آذربایجانی به جهت رصد فعالیتهای این بی شرافتان در آن حضور داشته و آن را ثبت کردند. پس از پایان بازی والیبال ایران و لهستان در المپیک این جماعت افکار پلید خود را ابراز می کنند…
مکالمه؛
کیسان اولدوز : شب گذشته ایران به لهستان باخت و بهترین زمان است که به صفحات لهستانی ها حمله بکنیم
Amin Turk: ما الان چطور پیج تقلبی درست کنیم
کیسان الدوز : کاری نداره از اینستا دربیا بیرون و یک پیج فیک درست کن و بعد پرچم ایران و دو تا از عکسهای فارسها را بگذار و دوباره برو داخل
پ ن؛ و این می شود که حتی خود ایرانی ها تعجب می کنند و این پرسش حتما برای بسیاری از ما ایجاد شده که این جماعت فحاش و بی تربیت کی هستند و از کجا آمده اند….؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک پاسخ برای “فحاشی پانترکها به نام ایرانیان

  1. شهریار آریابد گفت:

    درود هم میهن فرهیخته
    پان ترکیست ها نه ریشه در تاریخ دارند و نه پشتوانه ادبی و هنری و هرچه دارند ننگین و پست است چون : نسل کشی آرمن ها ، کردها ، ویرانی تمدن ها ، تاراجگری ها و خون ریزی آتیلا و ، چنگیز و تیمور لنگ .
    از اینرو می کوشند برای خود تاریخ و تمدن دروغین بسازند ، نام آوران و دانشمندان را از آن خود کنند ، بدزبان و ناسزاگو باشند و شکوه و بزرگی دیگران را نادیده بگیرند پس هوشیار باشیم و با این پدیده پلشت برخورد آگاهانه و بی باکانه داشته باشیم ، زبان پارسی و فرهنگ ناب آریایی را گرامی داشته و بر بالندگی آن بیافزاییم و نیز آریایی کرد ، لر ، بلوچ ، گیل ، مازنی و … باهم همدل و هم نوا شده و داشته های خود را با سرسختی بپاییم و پاسداری کنیم .
    پاینده ایران


بازگشت به بالا


فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر

  
  job